• Ja esat reģistrēts kā konkrēta uzņēmuma lietotājs, tad tagad lietotājvārda sākotnējā skaitliskā daļa sakrīt ar uzņēmuma reģistrācijas numuru (11 zīmēm) Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. Ja skaitliskajai daļai bija paplašinājums tās beigās (burti vai cipari aiz domuzīmes), tas ir palicis nemainīgs.

  • Ja esat reģistrēts kā nebanku grupas lietotājs (vienam lietotājvārdam piesaistīti vairāki uzņēmumi), tad līdzšinējā sākuma LBAMS vietā jālieto LBSTAT0, pēdējiem 4 cipariem paliekot nemainītiem.

  • Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt 67022299 vai 67022715!

Nebanku statistikas sistēmā tiek reģistrēti konkrēti lietotāji. Aicinām jauno lietotāju reģistrēties tiešsaistē un anulēt iepriekšējo lietotāju.
Zem pogas "Pieslēgties" ir saite "Aizmirsta parole/paroles maiņa". Atvērtajā dialoga logā ievadot lietotājvārdu un e-pasta adresi, Jums tiks nosūtīta jauna pagaidu parole.
Nebanku statistikas sistēmā tiek reģistrēti konkrēti lietotāji. Aicinām jauno lietotāju reģistrēties tiešsaistē un anulēt iepriekšējo lietotāju. Jaunā lietotāja e-pasta adrese un tālruņa numurs iepriekšējā lietotāja datos mainīti netiks.
Pieeja sistēmai tiek bloķēta pēc tam, kad 3 reizes nepareizi ievadīta parole. Darba laikā aicinām nosūtīt uz e-pasta adresi lūgumu atbloķēt pieeju. Ārpus darba laika lietotāja konts tiek atbloķēts pēc 1 stundas.
Pieeja sistēmai tiek bloķēta pēc tam, kad 3 reizes nepareizi ievadīta parole. Tas attiecas arī uz pieslēgumu sistēmai ar pagaidu paroli. Darba laikā aicinām nosūtīt uz e-pasta adresi lūgumu atbloķēt pieeju. Ārpus darba laika lietotāja konts tiek atbloķēts pēc 1 stundas.
Pēc pieslēgšanās sistēmai ekrāna augšējā labajā stūrī jāatver izvēlne "Mani dati". Blakus laukam "E-pasts" ir poga "Pieteikt izmaiņas". To nospiežot, atvērsies ziņojuma forma. Lūdzam tajā ievadīt jauno e-pasta adresi un pēc tam nospiest pogu "Nosūtīt". Jaunā e-pasta adrese tiks reģistrēta vienas darbadienas laikā.
Lai izdrukātu pārskatu, jālieto poga "Skatīt PDF". To nospiežot, ekrāna apakšējā daļā atvērsies dialoga logs ar jautājumu "Vai vēlaties atvērt pārskatu?". Izvēloties darbību "Atvērt", atvērsies pārskats PDF formātā. Pārskata augšējā kreisajā stūrī ir norādīta izdrukas iespēja.
Sistēma pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Iespējami īslaicīgi darbības pārtraukumi sistēmas uzturēšanas vai modernizācijas darbu veikšanai. Lietotāju e-pastu apstrāde un telefoniskas konsultācijas notiek Latvijas Bankas darba laikā, skatīt.