Nebanku statistikas informācijas sistēmas vietnē tiek reģistrēti konkrēti lietotāji. Aicinām jauno lietotāju reģistrēties tiešsaistē un veikt darbības, lai anulētu iepriekšējo lietotāju.
Zem pogas "Pieslēgties" ir saite "Aizmirsta parole/paroles maiņa". Atvērtajā dialoga logā ievadot lietotājvārdu un e-pasta adresi, Jums tiks nosūtīta jauna pagaidu parole.
Pieeja sistēmai tiek bloķēta pēc tam, kad 3 reizes nepareizi ievadīta parole. Darba laikā aicinām nosūtīt uz e-pasta adresi lūgumu atbloķēt pieeju sistēmai. Ārpus darba laika lietotāja konts tiek atbloķēts pēc 1 stundas.
Pieeja sistēmai tiek bloķēta pēc tam, kad 3 reizes nepareizi ievadīta parole. Tas attiecas arī uz pieslēgumu sistēmai ar pagaidu paroli. Darba laikā aicinām nosūtīt uz e-pasta adresi lūgumu atbloķēt pieeju sistēmai. Ārpus darba laika lietotāja konts tiek atbloķēts pēc 1 stundas.
Pēc pieslēgšanās sistēmai ekrāna augšējā labajā stūrī jāatver izvēlne "Mani dati". Blakus laukam "E-pasts" ir poga "Pieteikt izmaiņas". To nospiežot, atvērsies ziņojuma forma. Lūdzam tajā ievadīt jauno e-pasta adresi un pēc tam nospiest pogu "Nosūtīt".
Lai izdrukātu pārskatu, jālieto poga "Skatīt PDF". To nospiežot, ekrāna apakšējā daļā atvērsies dialoga logs ar jautājumu "Vai vēlaties atvērt pārskatu?". Izvēloties darbību "Atvērt", atvērsies pārskats PDF formātā. Pārskata augšējā kreisajā stūrī ir norādīta izdrukas iespēja.